Презентація уроку з історії України для учнів 7 класу з теми “Особливості розвитку культури та історичне значення Галицько-Волинської держави”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація уроку з історії України для учнів 7 класу з теми “Особливості розвитку культури та історичне значення ...
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: Гордіївська СЗШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: на основі фактичного матеріалу, додаткових джерел розглянути культуру Галицько-Волинської держави ; розкрити особливості розвитку освіти, літератури , архітектури , мистецтва в період Галицько – Волинської держави; розвивати соціальну і громадянську компетентності, обізнаність і самовираження у сфері культури; розвивати вміння давати стислу характеристику пам’яткам культури; виховувати в учнів любов та повагу до історичного минулого.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже вдячна за матеріали уроків по історії. Я не історик, але змушена працювати в цьому році.

  2. Слайдовий матеріал містить весь навчальний арсенал, який необхідний для розкриття теми уроку. Учитель поетапно та структуровано створила презентацію, яка під час заняття допоможе учням поринути в світ історичних подій. Дякую.

  3. Презентація Ваша підготовлена і методично продумана – це найкращий вид унаочнення, який не потребує матеріальних затрат. Ви сучасний педагог, який використовує інновації, а отже забезпечите одне з найголовніших прав учнів – право на якісну освіту.