mail@urok-ua.com

Презентація уроку з історії України для учнів 7 класу з теми “Особливості розвитку культури та історичне значення Галицько-Волинської держави”

Мета: на основі фактичного матеріалу, додаткових джерел розглянути культуру Галицько-Волинської держави ; розкрити особливості розвитку освіти, літератури , архітектури , мистецтва в період Галицько – Волинської держави; розвивати соціальну і громадянську компетентності, обізнаність і самовираження у сфері культури; розвивати вміння давати стислу характеристику пам’яткам культури; виховувати в учнів любов та повагу до історичного минулого.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Слайдовий матеріал містить весь навчальний арсенал, який необхідний для розкриття теми уроку. Учитель поетапно та структуровано створила презентацію, яка під час заняття допоможе учням поринути в світ історичних подій. Дякую.

  2. Презентація Ваша підготовлена і методично продумана – це найкращий вид унаочнення, який не потребує матеріальних затрат. Ви сучасний педагог, який використовує інновації, а отже забезпечите одне з найголовніших прав учнів – право на якісну освіту.