mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 7 класу на тему “Гармонія людини і природи як велика духовна цінність (за творами сучасної літератури)”

Урок позакласного читання в 7 класі, присвячений актуальній темі
збереження навколишнього середовища, вихованню прагнення
цінувати все, що оточує людину, вмінню бачити прекрасне як у природі, так і в мистецьких творах.

Конспект уроку

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1504

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Даний урок розвиває пізнавальний інтерес, сприяє вихованню любові до навколишнього середовища. Обладнання дозволяє гарно унаочнити урок, привернути увагу учнів до прекрасного. Мотивацію, з використанням пісні , вважаю вдалою.

  2. Наталіє Омелянівно, дякую Вам за чудову розробку конспекту уроку. Гадаю саме такі уроки, як Ваш , вчителі-початківці повинні брати собі за приклад. Коли весь урок продумано до дрібниць, коли завдання поєднані між собою так , що навіть не відчувається перехід між творами – діти сприймають навчальний матеріал краще. Ви – творчий вчитель, і бачу учні у Вас теж творчі. Дуже хотілось би прочитати вірш вашого учня Андрія. Бажаю Вам побільше обдарованих дітей та творчих успіхів.

  3. План уроку чітко продуманий. Тема та мета відповідають програмному матеріалу. Вчитель зумів за допомогою художніх та музичних творів показати красу та велич природи, які поєднанні одним цілим з людиною.Цікава розробка, яка викличе інтерес у дітей. Бракує яскраво ілюстрованої презентації чи уривків з фільмів. Дякую!