super@urok-ua.com

Бінарний урок: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””

Автор матеріалу: Бінарний урок: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXC...

Даний конспект можна використати при вивченні тем: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””, які вивчаються у 8 класі. Основною метою даного уроку є навчити учнів та закріпити з ними основні теоретичні поняття теми, навчити учнів розв’язувати квадратні рівняння за допомогою EXCEL.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ви показуєте використання сучасних педагогічних технологій на прикладі бінарного уроку з математики та інформатики. Цим сприяєте розкриттю творчого потенціалу учнів та розвитку компетентностей. Урок Ваш наочний, змістовний і цікавий. Дякую!

  2. На початку уроку вчитель мотивує навчальну діяльність своїх учнів. Бінарний підсумковий урок структуровано відповідно до завдань заняття. Презентація є гарним доповненням до уроку. Дякую.

  3. Надія Петрівна надає розгорнутий конспект уроку: чітко визначена мета, форми і методи роботи, обладнання.Мотивація навчальної діяльності дійсно зацікавлює, налаштовує на ефективну співпрацю.Наступні етапи уроку логічно поєднані між собою.