Бінарний урок: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””

Автор публікації
Автор матеріалу: Бінарний урок: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXC...
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея м. Заліщики

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний конспект можна використати при вивченні тем: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””, які вивчаються у 8 класі. Основною метою даного уроку є навчити учнів та закріпити з ними основні теоретичні поняття теми, навчити учнів розв’язувати квадратні рівняння за допомогою EXCEL.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ви показуєте використання сучасних педагогічних технологій на прикладі бінарного уроку з математики та інформатики. Цим сприяєте розкриттю творчого потенціалу учнів та розвитку компетентностей. Урок Ваш наочний, змістовний і цікавий. Дякую!

  2. На початку уроку вчитель мотивує навчальну діяльність своїх учнів. Бінарний підсумковий урок структуровано відповідно до завдань заняття. Презентація є гарним доповненням до уроку. Дякую.

  3. Надія Петрівна надає розгорнутий конспект уроку: чітко визначена мета, форми і методи роботи, обладнання.Мотивація навчальної діяльності дійсно зацікавлює, налаштовує на ефективну співпрацю.Наступні етапи уроку логічно поєднані між собою.