mail@urok-ua.com

Бінарний урок «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою «EXCEL»»

Даний конспект можна використати при вивченні тем: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””, які вивчаються у 8 класі. Основною метою даногоуроку є навчити учнів та закріпити з ними основні теоретичні поняття теми, навчити учнів розв’язувати квадратні рівняння за допомогою EXCEL.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
98

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Застосування комп’ютерної техніки на уроці робить урок нетрадиційним, яскравим, насиченим. Все це дає можливість показати учням математику з найпривабливішого боку, зацікавити предметом, є універсальним видом наочності. Дякую!

  2. На мою думку, поєднуючи урок математики й інформатики, учитель розвиває вміння застосовувати знання з точних наук на практиці.На початку уроку вчитель зацікавлює учнів історичною довідкою про квадратні рівняння. Сподобалося, що у підсумку уроку належне місце відведено поезії. Дякую.

  3. Цікавий бінарний урок математики та інформатики.Вчителька застосувала активні методи та прийоми роботи на уроці як групова форма роботи; елементи взаємодіючого навчання; інтерактивні вправи.Таким чином досягнуто мету уроку.Дякую