Бінарний урок «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою «EXCEL»»

Автор публікації
Автор матеріалу: Бінарний урок «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою «EXCEL»»
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея м. Заліщики

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний конспект можна використати при вивченні тем: “Квадратні рівняння та теорема Вієта. Розв’язування квадратнихрівнянь за допомогою “EXCEL””, які вивчаються у 8 класі. Основною метою даногоуроку є навчити учнів та закріпити з ними основні теоретичні поняття теми, навчити учнів розв’язувати квадратні рівняння за допомогою EXCEL.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Використання ІКТ – це величезне досягнення нашого часу, але сама технологія без вчителя нічому не навчить. Мені сподобався хід Вашого уроку. Пояснення повне, доступне учням.

  2. Застосування комп’ютерної техніки на уроці робить урок нетрадиційним, яскравим, насиченим. Все це дає можливість показати учням математику з найпривабливішого боку, зацікавити предметом, є універсальним видом наочності. Дякую!

  3. На мою думку, поєднуючи урок математики й інформатики, учитель розвиває вміння застосовувати знання з точних наук на практиці.На початку уроку вчитель зацікавлює учнів історичною довідкою про квадратні рівняння. Сподобалося, що у підсумку уроку належне місце відведено поезії. Дякую.

  4. Цікавий бінарний урок математики та інформатики.Вчителька застосувала активні методи та прийоми роботи на уроці як групова форма роботи; елементи взаємодіючого навчання; інтерактивні вправи.Таким чином досягнуто мету уроку.Дякую