mail@urok-ua.com

Брошура “Ранкова гігієнічна гімнастика – основа здорового способу життя учнів”

Виконання дітьми ранкової гігієнічної гімнастики має велике значення для їх гармонійного і духовного розвитку. Вона є необхідним додатком до уроків фізичної культури, фізкультурно-оздоровчих і спортивних занять в яких діти приймають безпосередньо участь. Ранкова гігієнічна гімнастика повинна займати одне з провідних місць у системі заходів спрямованих на зміцнення здоров’я, прищеплення життєво необхідних навичок і вмінь, стати одним з основних засобів формування основ фізичної культури учня.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Запропонований матеріал носить практичний характер, де теорія трансформується в систему вправ ранкової гімнастики для школярів різних вікових груп. Заслуговує на увагу ілюстраційний матеріал. Досвід учителя є прикладом для наслідування. Дякую.

  2. Чудова робота, у цій розробці відчувається майстерність викладача. Показана поетапна робота від теорії до практики. Вразила комплексна розробка ранкової гімнастики для учнів усіх класів з урахуванням ії віку і можливостей.

  3. Андрію Володимировичу! Щира подяка за таку змістовну та серйозну роботу, яка охопила віковий період початкової, середньої та старшої школи. Брошура знайомить не лише з теоретичними засадами важливості фізичної зарядки в житті дитини, а й пропонує систему вправ, методично виважених, водночас таких, що залучають до активності всі групи м’язів учня. Дана робота заслуговує високої оцінки, представляє Вас, як досвідченого та відповідального вчителя, дає можливість творчо використати запропонований матеріал на практиці. Успіхів Вам і надалі!

  4. Методична розробка потрібна, містить важливу інформацію, з якою необхідно знайомити батьків на зборах, можна розмістити у куточку здоров*я. Доцільними є фото, ілюстративний матеріал, який допомагає краще засвоїти теорію.