mail@urok-ua.com

Виховання в учнів стійкого інтересу до занять фізичною культурою, потреби у дотриманні здорового способу життя.

Фізична культура – це перша колиска емоцій і мрій, котра може стати мудрою вихователькою наших учнів. Перед сучасною освітою стоїть безліч завдань, які передбачають не просто забезпечення учнів якісними знаннями, а й формування здорового способу життя, здатної до адекватної оцінки оточуючих подій, спроможної творчо вирішувати поставлені перед нею завдання, а головне – не стати знівельованою особистістю у вирі асоціативних проявів суспільства. Термін — фізична культура має декілька значень. Під ним розуміють ―втілення в самому чоловікові, результати використання матеріальних і духовних цінностей, які відносяться до фізичної культури в широкому розумінні, так як засвоєні людиною фізкультурні знання, уміння, навички, які досягнуті на основі використаних засобів фізичного виховання показники розвитку і т.д.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Світлини демонструють як в учнів різних вікових категорій формують інтерес до заняття фізичною культурою та пропагують здоровий спосіб життя. Успіхів Вам та натхнення !

  2. Нашій увазі постають чотири фотосвітлини, на яких різновікові групи учнів демонструють свою участь в конкурсах і змаганнях. Хотілося б більш детального опису роботи, чи публікації одного з виховних заходів, що представлені на зображеннях. Будь ласка, допрацюйте!