super@urok-ua.com

Даний матеріал можна використати при проведенні уроків світової літератури у 5 класі при виченні теми «Природа і людина»: Г.Гейне «Задзвени із глибини»

Автор публікації
Автор матеріалу: Даний матеріал можна використати при проведенні уроків світової літератури у 5 класі при виченні теми «Природа і людина»...
Посада: Учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенського району Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Урок зарубіжної літератури присвячений аналізу вірша Генріха Гейне «Задзвени із глибини…», у якому розкривається краса весняної природи. Розроблений вчителем Римською Людмилою Василівною з Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенського району, урок має на меті знайомство з життям та творчістю поета, розвиток навичок аналізу поетичних творів та виховання почуття прекрасного.

Основні етапи уроку включають короткі відомості про життя Г. Гейне, роботу над віршем «Задзвени із глибини», де учні через виразне читання і обговорення відчувають гармонію і мелодійність Гейневої поезії. Розглядається символіка троянди як виразу весни, оновлення та гармонії.

У підсумку уроку акцент робиться на значенні і символіці образів, які Гейне використовує у своєму вірші, а також на внеску поета у світову літературу. Для домашнього завдання учням пропонується виписати епітети з вірша та намалювати малюнок, а також підготувати повідомлення про Е.Сетона-Томпсона у формі монологу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Я вже ознайомлена із кількома Вашими розробками і приємно вражена Вашими творчими ідеями. Думаю, що поезія учням дуже сподобалась, адже картина природи не могла учнів не вразити, цьому посприяли і аудіозапис, і ілюстративні матеріали презентації. Дякую!

  2. Гарний урок. Початок цікавий, і вся робота спланована фахово. Вдало використана і виставка малюнків, і літературна хвилинка, і музика. Добре, що проводиться робота над віршем на уроці.