mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 5 класу. Е.Сетон-Томпсон “Лобо”

Даний матеріал можна використати при проведенні уроків світової літератури у 5 класі при виченні теми « Природа і людина»: Ернест Сетон-Томпсон «Лобо».
Допоможе учителю зробити процес навчання цікавим,різноманітним, ефективним,демократичним. Запропонований матеріал може стати в пригоді молодим спеціалістам.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Нечітко сформульована мета уроку (не сказано про роботу над змістом).Опрацювання біографії письменника вважаю вдалим, цікавим. Але запитання по тексту не дають можливості визначити якість читання, отже, і подальшої роботи над твором. Дякую Кожукало Н.

  2. Мені сподобалось те, що діти працюють творчо у групах, домашнє завдання отримають також для груп ( хоча розумію, що не всі з групи будуть робити його, зроблять ” сильні діти”), дуже приємно, що вчитель вчить дітей слухати природу, включає дітям аудіозапис, вчить спостерігати, ділитися своїм ставленням до того, що відбувається. Гарний урок.

  3. Гарний урок єднання із природою. Дуже добре, що аудіозапис голосу птахів задає хороший початок для проведення заняття. Використання рольової гри – це схвально, адже учням сподобалася зустріч із письменником, тому що такі моменти дітей зацікавлюють. Добре продумана робота над змістом твору “Лобо”. Я б також учням запропонувала такі ж самі завдання додому для творчих груп. Дякую!

  4. Дуже цікавий гарний урок . Початок чудовий. Інтерв’ю з письменником – вдалий прийом для школярів. Добре, що учні самі читають текст. Не забули за теорію літератури. Дякую.