mail@urok-ua.com

Дидактична гра – основний засіб розвитку елементарних математичних уявлень дітей дошкільного віку з ЗПР

Дидактична гра – основний засіб розвитку елементарних математичних уявлень дітей дошкільного віку з ЗПР
Педагогічний досвід висвітлює питання корекційно-відновлювальної роботи з дітьми дошкільного віку з затримкою психічного розвитку, знайомить з місцем дидактичних ігор у навчанні і розвитку цих дітей. Досвід знайомить з особливостями пізнавальних можливостей, мислення цих дітей, з рівнем елементарних математичних уявлень, впливом дидактичних ігор на розвиток дітей як основного засобу у досягненні результативності роботи.

 • : Фільченкова Лариса Іванівна
 • : Вчитель-дефектолог
 • : Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №141 м.Кривий Ріг Дніпропетровської області
 • Дидактична гра
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
221

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Педагог висвітлює роль дидактичних ігор у навчанні та розвитку дитини. Надані приклади ігор у різних видах. З дидактичною грою діти з особливосстями краще засвоюють логіку і математику.

 2. Педагог висвітлює роль дидактичних ігор у навчанні та розвитку дитини. Надані приклади ігор у різних видах. З дидактичною грою діти з особливосстями краще засвоюють логіку і математику.

 3. Сучасний розвиток закладів освіти диктує свої вимоги. Так як не буде здійснюватися набір до спеціальних навчальних закладів (шкіл – інтернатів) у підготовчі і перші класи(з 2017р.), учителям треба вміти працювати з дітьми з особливими освітніми потребами.
  Учителю початкової школи дана публікація дуже корисна. На основі прикладів дидактичних ігор з математики можна грамотно спланувати і ефективно розвивати інтелект дітей з ЗПР. Дякую за опис досвіду.