mail@urok-ua.com

Дидактичні ігри на уроці читання

Використання дидактичних ігор у навчальному процесі

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Педагог підібрала вправи, що зроблять урок читання цікавішим та різноманітнішим. Такий матеріал розвиває логічне милення, мовлення, пам’ять школярів. Діти граючись краще завоюють навчальний матеріал.

  2. Із зацікавленістю знайомилась з наданим матеріалом.На основі ігр вчитель розвиває абстрактне мислення,культуру звязного мовлення,акумулює власні знання дітей.У своїй роботі також використовую ігрові хвилинки ,хвилинки відпочинку, Матеріал корисний,дякую!

  3. З великим інтересом прочитала Ваш матеріал. Матеріал, безсумнівно, заслуговує уваги, оскільки в ньому представлені різноманітні ігри для дітей. Я також на своїх уроках велику увагу приділяю іграм, тому багато вправ можна взяти на озброєння і застосовувати на практиці. Такі добірки корисні всім вчителям початкових класів.

  4. Ірина Михайлівна пропонує до використання дані дидактичні ігри, які активізують пізнавальну діяльність учнів, пробуджують інтерес до читання, створюють сприятливу атмосферу для успішного розвитку читацької компетентності.