mail@urok-ua.com

Доповідь на конференції. ТЕМА: «Створення позитивного психоемоційного клімату в шкільному колективі. Причини та профілактика шкільної тривожності»

Тривожність – переживання емоційного дискомфорту, пов’язане з очікуванням неблагополуччя, з передчуттям небезпеки. Шкільна тривожність – це одна з типових проблем, з якими стикаються педагоги. Особливу увагу вона привертає тому, що виступає найяскравішою ознакою шкільної дезадаптації дитини, негативно впливаючи на всі сфери її життєдіяльності: не тільки на навчання, але й на спілкування, в тому числі і за межами школи, на здоров’я і загальний рівень психологічного благополуччя.

Доповідь на конференції

Презентація до доповіді

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
104

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Серйозний, виважений підхід до проблеми шкільної тривожності. Автор називає ряд проблем, що виникають на грунті шкільної тривожності та пропонує рекомендації для зниження рівня тривожності. Приємно чути про використання вами діагностичного комплексу “Універсал”.

  2. Ваша доповідь, на яку я довго не хотіла звертати увагу( вибачте, стереотип), виявилась дуже цікавою, короткою та практичною.І презентація гарна. Беру собі. А вам би порекомендувала замінити слово доповідь на виступ – це привабить колег, бо зразок виступу ( а ваш зразок чудовий) потрібен багатьом.