Доповідь на конференції. ТЕМА: «Створення позитивного психоемоційного клімату в шкільному колективі. Причини та профілактика шкільної тривожності»

Автор публікації
Автор матеріалу: Доповідь на конференції. ТЕМА: «Створення позитивного психоемоційного клімату в шкільному колективі. Причини та профілак...
Посада: Практичний психолог
Місце роботи: Святогірська ЗСШІ І-ІІ ст. №12 Донецької обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тривожність – переживання емоційного дискомфорту, пов’язане з очікуванням неблагополуччя, з передчуттям небезпеки. Шкільна тривожність – це одна з типових проблем, з якими стикаються педагоги. Особливу увагу вона привертає тому, що виступає найяскравішою ознакою шкільної дезадаптації дитини, негативно впливаючи на всі сфери її життєдіяльності: не тільки на навчання, але й на спілкування, в тому числі і за межами школи, на здоров’я і загальний рівень психологічного благополуччя.

Доповідь на конференції

Вікно перегляду документа

Презентація до доповіді

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Серйозний, виважений підхід до проблеми шкільної тривожності. Автор називає ряд проблем, що виникають на грунті шкільної тривожності та пропонує рекомендації для зниження рівня тривожності. Приємно чути про використання вами діагностичного комплексу “Універсал”.

  2. Ваша доповідь, на яку я довго не хотіла звертати увагу( вибачте, стереотип), виявилась дуже цікавою, короткою та практичною.І презентація гарна. Беру собі. А вам би порекомендувала замінити слово доповідь на виступ – це привабить колег, бо зразок виступу ( а ваш зразок чудовий) потрібен багатьом.