mail@urok-ua.com

Екологічний проект 10 клас

Зубна паста кожній людині необхідна і з дитинства ми звикли до того, що зуби треба чистити зубною пастою , вона допомагає видаляти наліт із зубів, зубний камінь, освіжає подих. Одним словом, засіб для чищення береження зубів. На ринку представлені продукти даного виду у великій кількості, багато споживачів вибрали для себе один єдиний і користуються ним. Але чи може бути, так, що обраний ними очищающий склад несе не користь, а шкоду.

Вже далеко не секрет, що багато виробників використовують при виробництві зубної пасти хімічні речовини. У деяких з них навіть виявлені антибіотики, а пасти з фтором взагалі відлякують людей через вміст флюориду — легалізованого наркотику. Багато паст напхані речовинами, які не захищають, а, навпаки, руйнують зубну емаль, особливо цим грішать відбілюючі пасти. Тому зовсім не дивно навіть при регулярному чищенні зубів виявити в них дірки.

Вчені встановили, що люди, які харчуються тільки сирою їжею, можуть взагалі забути про чищення зубів. Як вони кажуть, якщо їжа дана природою, то не стане завдавати шкоди зубам. Пригадайте, які білі зуби у більшості тварин. А вони ж і поняття не мають про наявність зубної пасти.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Кожевник Альона Володимирівна
  • : вчитель хімії та біології
  • : Кропивницька ЗШ №30
  • - Екологічний проект 10 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Досить цікава тема екологічного проєкту. Кожен з проєктантів провів чималу самостійну роботу і достойно її представив. Цінним є те, що саме під час проведення дослідів діти самі дізнавалися нове, самі робили висновки. Дякую. Цей матеріал раджу використовувати на годинах спілкування.

  2. Збереження здоров’я нації- дуже велике і складне завдання. А здійснювати її треба щоденно, . невеликими дозами, грунтовно і зрозуміло. Дрібниць в цій спрапві не буває. що і доводить ця розробка. Цікаві та необхідні кожному матеріали