mail@urok-ua.com

Формування компетентностей на уроках математики. Збірник задач. 6 клас.

У методичному посібнику зібрані задачі до «супутника» підруч¬ника з математики, який би демонстрував зв’язок математики з навколишнім світом, навчав учнів застосовувати набуті знання в житті, спонукав їх замислюватися над своїм «я» в житті, береж¬но ставитися до власного здоров’я, викорінював негативні звички серед підлітків на основі фактів, а не нотацій учителя чи батьків, формував в учнів дбайливе ставлення до всього навколишнього, за¬кладав перші уявлення про сімейний бюджет, виховував вдячність до батьків за турботу, формував уміння раціонально використову¬вати природні, фінансові та державні ресурси. Завдання з цього по¬сібника допомогли б учням довести цінність знань з математики, а вчителям — у визначенні виховної мети уроку. Рекомендовано вчителям математики, які викладають у 6 класі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Посібник можна використовувати під час навчальної діяльності. Дещо треба підкоригувати. Добре, що завдання вчитель групує за видами компетентностей. Майже всі завдання відповідають життєвим вимогам.

  2. Вибачте за відвертість, проте представлений збірник задач непоганий, але неопрацьований так як слід. На мою думку, потрібно виправити орфографічні та синтаксичні помилки(їх дуже багато), замінити русизми, додати більше задач до кожного з розділів.