mail@urok-ua.com

Формування здорового способу життя учнів у школі

В.Сухомлинський,надаючи велике значення духовному здоров’ю особистості у книзі “Як виховати справжню людину”, вважав,що”духовне богатство людини-один з найважливіших показників її всебічного розвитку.

Здорове молоде покоління-це запорука стабільного розвитку держави, один із чинників її позитивного міжнародного іміджу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Здоров*я молодого покоління – це розвиток повноцінного суспільства, майбутнє держави. Дуже важливо сприяти в умовах школи розвитку духовного здоров*я людини, адже краса внутрішнього світу цінується понад усе, тому що лише добрі, сумлінні люди можуть жити у мирі та злагоді. Дякую!

  2. Здоровий спосіб життя – це запорука гарного майбутнього та свідомої діяльності людини. Дуже корисна робота, цікава й пізнавальна. Книга Сухомлинського “Як виховати справжню людину” – це яскравий приклад тих ідеалів, на які потрібно опиратися. Дякую!

  3. Обрана тема актуальна і становить інтерес для учнів школи.

    Проблема збереження і цілеспрямованого формування здоров’я дітей, молоді в складних сучасних умовах розвитку Україні виключно значима і актуальна, оскільки пов’язана безпосередньо з проблемою безпеки та незалежності.

  4. Формування здорового способу життя – важлива складова навчання, адже розвиток освіти в Україні спрямований на пошук оптимального поєднання форм, методів . Вчитель надає теоретичні відомості, які допоможуть колегам планувати оздоровчу роботу у вірному напрямку.