Виступ на методичному об’єднанні класних керівників та класоводів: «Формування засад здорового способу життя та навичок культури поведінки».

Виступ на методичному об’єднанні класних керівників та класоводів: «Формування засад здорового способу життя та навичок культури поведінки».
Даний матеріал з власною презентацією пропонується для виступу на педагогічних радах та методичних об’єднаннях вчителів початкових класів про формування засад здорового способу життя школярів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Грибовська Світлана Степанівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Дубечне
  • Виступ
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Здоров я – це найвища цінність людини. Тому вчителі мають прагнути забезпечувати гармонійний інтелектуальний і фізичний розвиток своїх учнів. Публікація є змістовно цілісною, мутимедійно доповненою. Однак слід вилучити чи переробити повідомлення і слайд про спортивно – масову роботу в радянській школі. Краще розглянути досвід європейських країн. Дякую.

  2. Виступ Світлани Степанівни зацікавив, оскільки працюю над даним проблемним питанням. Презентація доповнює матеріал , оформлення слайдів та їх зміст сприяє сприйняттю інформації. Позитивним є позначки слайдів у виступі.

  3. Тема «Формування засад здорового способу життя та навичок культури поведінки» у виступі розкрита чітко і доступно. Інформація опрацьована, скомпонована. Все підкріплюється слайдами мультимедійної презентації. Єдине, я рекомендую на деяких слайдах збільшити текст, багато вільного місця і читати буде легше.