mail@urok-ua.com

Година спілкування “Подорож до містечка Ввічливості”

Година спілкування “Подорож до містечка Ввічливості”
Ввічливість – одна з найважливіших ознак гармонійно розвиненої людини. Години спілкування одна з форм вироблення цієї риси у дітей. Використовуючи ігри, творчі вправи, гумор, акторські здібності учнів виховую їх чемними.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Виховання ввічливості – важлива справа в роботі педагогів. Подорожуючи містечком Ввічливості , учні отримують необхідні знання та навички, отримують задоволення від цікавої роботи. Учні співпрацюють в групах, дотримуючись правил етикету.

  2. Надзвичайно актуальна тема виховної години. Сподобались ситуативні завдання, повчальна казочка про кролика, закінчення у вигляді намиста з гарних слів. Креативно, цікаво, повчально. Дякую.

  3. Розробка змістовна, цікава .Під час заходу учні придбали знання лексичного значення слів .Захід спрямований на формування комунікативних навичок, почуття товариства, дружби

  4. Позитивна розробка виховного заходу. Автор використовує прийом спланованої ситуації, щоб навчити учнів правил поведінки на практиці, що є більш ефективним, ніж вивчення теорії. Все дійство заходу проходить у формі подорожі і зупинок, сподобалися вдало продумані переходи від завдань однієї зупинки до іншої. Хороша робота!

  5. Щиро дякую за публікацію! Дуже сподобались рольові ігри, казка про ввічливого кролика, вправа “Намисто”. З задоволенням та вдячністю візьму собі у методичну скарбничку.

  6. Цікава подорож для дітей до мітечка Ввічливості складається зі станцій та зупинок, які містять певні завдання, особливо сподобалась зупинка “Намисто добрих слів”. Година спілкування налаштовує на позитив, виховує культуру мовлення, поведінки, спілкування. Дякую.

  7. Добре сформульована мета до вашого заходу. Вражають рольові ігри, робота в групах, зупинки-цікавинки. Сподобалася народна казка “Ввічливий кролик”. Дякую за розробку! Деякі фрагменти візьму для своєї роботи.

  8. Юліє Вікторівно! Щиро дякую за публікацію. Даний матеріал містить достатню кількість ситуативних завдань, що завжди є дієвим прийомом, оскільки активізує раніше набуті знання учнів та життєвий досвід. Цікаві назви зупинок, наявність інценівок – все це пожвавлює настрій заходу, створює позитивний імідж маленьких артистів. Тільки от роль нечистої сили…. Чому багато вчителів включають цих героїв до сценаріїв? Адже є стільки літературних образів, які можуть показати негативні вчинки дітей! Вибачте, це, звичайно, моя думка. Просто коли зайнялася експертизою, диву даюся, скільки представників темного світу в дитячих сценаріях… Даний матеріал є цікавим, корисним та заслуговує на увагу вчителів початкової школи. Успіхів!