mail@urok-ua.com

Розробка години спілкування для 1 класу на тему: “Чарівні ключики – слова ввічливості”

Навчити дітей ввічливо спілкуватися з ровесниками та однолітками ; виховувати у дітей ввічливість,чемність,доброзичливість. 

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
302

5 коментарів

  1. Впевнена, що завдяки таким ігровим формам роботи учні будуть ще вихованішими, проявлятимуть ввічливість та чуйність. Сподобалась інсценівка “Сусіди”. Дякую за публікацію!

  2. Вчитель привертає увагу до проблеми виховання ввічливості. Дану розробку можна використати під час виховних годин . Сподобались частівки- усмішки, вікторина. Учні вчаться розв*язувати життєві задачі. Дякую.

  3. “Чарівні ключики – слова ввічливості” – це насичений та змістовний матеріал. Проблема сьогодення – норма поведінки та моральні цінності. Дуже сподобались вірші, а особливо вірш Тамари Коломієць, доречною є інсценівка “Сусіди”. Також учні ознайомлюються із прислів*ями та приказками, із “Частівками-усмішками”, що є великим кроком до спрямування учнів у відповідне русло – бути ввічливими, стриманими, милосердними, совісними та мудрими. Дякую за актуальну розробку!

  4. Гарна година спілкування,насичена багатим матеріалом. Вказується правильна форма вживання ввічливих слів,закріплюються навички:задачі на ввічливість,вікторина.Народна мудрість,художні твори,інсценівки,частівки-все чудово.Вправа з кульками-особливо.Великий виховний потенціал.Дякую

  5. Години спілкування – це той процес де вчитель за більш неформальних позаурочних умов спілкується з вихованцями. У початкових класах ці години проходять дуже гарно, бо діти відкриті, і легко підтримують діалог. Гарна година спілкування. Про ввічливі слова ніколи не завадить поговорити.