mail@urok-ua.com

Розробка години спілкування для 1 класу на тему: “Чарівні ключики – слова ввічливості”

Навчити дітей ввічливо спілкуватися з ровесниками та однолітками ; виховувати у дітей ввічливість,чемність,доброзичливість. 

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
160

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Вчитель привертає увагу до проблеми виховання ввічливості. Дану розробку можна використати під час виховних годин . Сподобались частівки- усмішки, вікторина. Учні вчаться розв*язувати життєві задачі. Дякую.

  2. “Чарівні ключики – слова ввічливості” – це насичений та змістовний матеріал. Проблема сьогодення – норма поведінки та моральні цінності. Дуже сподобались вірші, а особливо вірш Тамари Коломієць, доречною є інсценівка “Сусіди”. Також учні ознайомлюються із прислів*ями та приказками, із “Частівками-усмішками”, що є великим кроком до спрямування учнів у відповідне русло – бути ввічливими, стриманими, милосердними, совісними та мудрими. Дякую за актуальну розробку!

  3. Гарна година спілкування,насичена багатим матеріалом. Вказується правильна форма вживання ввічливих слів,закріплюються навички:задачі на ввічливість,вікторина.Народна мудрість,художні твори,інсценівки,частівки-все чудово.Вправа з кульками-особливо.Великий виховний потенціал.Дякую

  4. Години спілкування – це той процес де вчитель за більш неформальних позаурочних умов спілкується з вихованцями. У початкових класах ці години проходять дуже гарно, бо діти відкриті, і легко підтримують діалог. Гарна година спілкування. Про ввічливі слова ніколи не завадить поговорити.