mail@urok-ua.com

Година здоров’я “Дитяча йога – як і для чого?”

Йога цікава і надзвичайно корисна практика. Йога для дітей – це, перш за все, розвиток уважності, шанобливого ставлення до свого тіла, стану здоров’я і настрою, а також зміцнення фізичних даних і підвищення самооцінки. Дитяча йога направлена на гармонійне існування з собою, відчуття індивідуальності в поєднанні з розвитком творчих здібностей.

Документ до уроку

Вікно перегляду документа

 • : Лавріненко Марина Вікторівна
 • : Вихователь ГПД
 • : Миргородська ЗОШ №9 ім. І.А. Зубковського
 • Година здоров'я Дитяча йога
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Здоров*я – це запорука всього. Думаю, що кожного зацікавлює вже сама назва розробки, мета якої дуже важлива. Завдяки вдалим порадам колеги на оздоровлювальних заняттях можна досягти гарних результатів. Дякую!

 2. Дуже радісно від того що вчителі і вихователі зараз так широко популяризують проблему здорового способу життя і знаходять для цього все нові методи. Не всі діти знають що таке йога, а в рамках заняття вони зможуть не лише ознайомитись , але й попрактикувати йогу та відчути всі переваги такого роду гімнастики.Так як класні приміщення 1 та 2 класу оснащені килимовим покриттям, то виконувати можна буде усі асани .

 3. У першу чергу зацікавила назва розробки. Зараз це досить популярний вид оздоровлюючої гімнастики.
  Розглянувши розробку, зрозуміла, що використання йоги можливе і в школі. Цікаві, прості і корисні вправи.

 4. Даний матеріал можна використовувати не лише на виховних годинах та фізхвилинках,а й на уроках фізичного виховання.Сподобались вправ і те що кожна вправа супроводжувалась малюнком

 5. Здоров*я- найбільша цінність для людини. Тому всіма засобами впливу необхідно утверджувати в суспільстві цінність здоров*я і шляхи формування необхідності дотримуватися здорового способу життя. Дана публікація дозволяє це робити якісно та цікаво.

 6. Година здоров’я мені дуже сподобалась та зацікавила доступностю. Виконуючи вправи, діти не просто їх повторюють за вихователем,а ще й розігрують сюжет під музичний супровід. На мою думку, деякі вправи можна використовувати на уроках як фізхвилинки. Дякую.

 7. Дякую Вам, пані Марино за такий цікавий та доступний матеріал! Дійсно, в наш час більшає діточок з вадами та різними хворобами. Гадаю, що виконуючи ці вправи хоча б раз на тиждень, учні зможуть примножити стан свого здоров’я. Сподіваюся, що після вашої години здоров’я учні продовжуватимуть практикувати заняття йогою вдома. Успіхів Вам!

 8. Дуже цікаві вправи для дітей ви розробили, Марина Вікторівна, цікаві малюнки до вправ, мабуть, ваші діти з задоволенням розвиваються фізично. Деякі завдання можна пиконувати сидячи за партою, тобто можна використовувати і на уроках як фізичні вправи.