super@urok-ua.com

гра-геокешинг

Автор матеріалу: гра-геокешинг

Формувати вміння «читати» найпростішу графічну інформацію і самостійно пересуватися в просторі, орієнтуючись на умовні позначення; стимулювати розвиток розумових здібностей, концентрації уваги, логічного мислення, цілеспрямованість, культури спілкування в життєвих ситуаціях, комунікативне уміння дітей, дослідницькі навички.
Удосконалювати та розширювати знання дітей про те, яке велике значення мають повітря та вода для всього живого на землі.
Підвести дітей до висновку про користь і небезпеку вогню.
Розвивати у дітей здатність працювати в групах, аналізувати, порівнювати, робити висновки .
Виховувати бажання виконувати та доводити справу до кінця, впевненість, доброзичливість і емоційну чуйність, дбайливе ставлення до природи.
Викликати радість і задоволення від виконання завдань.

Вікно перегляду документа

  • : Плескачова Надія Анатоліївна
  • : вихователь
  • : КДНЗ "Черемшина"
  • - гра-геокешинг
  • : woman
  • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гра-геокешинг- це командна робота. Надія Анатоліївна спрямувала та зацікавила дітей, які у грі здобувають знання про навколишнє середовище.Діти працюють в групах та комунікують. Дуже цікаво. Дякую.

  2. Геокешинг – досить нова в Україні, ціква розвивальна й водночас рухлива гра для старших дошкільників. Діти із захватом змагаються у пошуку скарбів з однолітками. Від такої гри діти будуть у захваті. Геокешинг – це весело!