Гра-подорож “Калейдоскоп професій”

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра-подорож “Калейдоскоп професій”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Волочиської міської ради Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гра-подорож “Калейдоскоп професій”
Виховний захід підготовлений і проведений з метою розширити і закріпити знання про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; викликати відчуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати; сприяти розвитку трудової активності і працьовитості школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Оце так сценарій! Просто краса! Велике задоволення, коли читаєш, і все подобається, зразу уявляєш, як цікаво було дітям на такому заході. Дякую вам за прекрасну роботу.

  2. На всім уроці здійснювалися різні форми роботи, тут були присутні фронтальна та індивідуальна форма роботи, проводилася парна і групова робота.
           Я вважаю, що дана структура класної години обрана раціонально: матеріал поданий у логічній послідовності. Система методів, форм, прийомів організації такої кл. години допомогла організувати пізнавальну активність учнів, Урок досяг своїх цілей.

  3. Вчитель детально описує кожен етап заходу. Організаційний момент налаштовує на гарну роботу, сподобався “Мозковий штурм”, завдання кожної зупинки цікаві, стосуються теми подорожі. Доцільно обрано обладнання, демонстраційний матеріал.

  4. Цей захід необхідний, цілеспрямований. Граючись та подорожуючи, третьокласники пізнають великий світ професій, намагаються усвідомити важливість праці для самореалізації особистості і для добробуту родини, країни. Сподобалось, що після кожної зупинки підбивається підсумок. Цікавим є і розповідь про професії відомих людей. Дякую.

  5. Діти дуже люблять нестандартні типи занять.На цій виховній годині учні вчаться граючись, проходять 6 цікавих зупинок, де після кожної вчителька робить висновок, що сприяє кращому запамятовуванню матеріалу. З метою пізнавальної діяльності учнів використано багато ілюстрацій. Всі етапи взаємоповязані: кожен наступний є продовженням попереднього.

  6. Гра-подорож “Калейдоскоп професій” дає змогу розширити знання дітей про різні види професії, про значення кожної з них. Адже непотрібних професій немає! Конспект виховного заходу є чітким, продуманими є всі зупинки подорожі. Вчитель наголошує на важливості роботи кожного без винятку, наводить конкретні приклади. Дякую.