ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «У світі цікавих професій»

Автор публікації
Автор матеріалу: ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «У світі цікавих професій»
Посада: Практичний психолог
Місце роботи: НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназія" м. Балта Одеська область

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «У світі цікавих професій»
Шляхом кооперативного навчання, формувати початкові знання про основні типи професій. Навчити учнів орієнтуватись учнів в світі професій.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вибір професії – це важливий етап у житті кожної людини, тому тут необхідно добре зважити всі “за” і “проти”. Проведене заняття школярам у цьому допоможе. Зацікавили мультфільми, які справляють враження на глядачів.

  2. Цікава вправа “Назви професію”. Гарний підбір вправ, завдань та ігор. Сподобалася незвичайна вправа “Мультиплікаційні пазли”.Доречні мультфільми на початку і прикінці .

  3. Основні цілі проведення таких заходів: показати суть і перспективи професії в сучасному суспільстві, можливості навчання та працевлаштування за різними спеціальностями; розвинути вміння і навички самостійної творчої роботи учнів, дослідницької діяльності, пов’язаної зі своєю спеціальністю; вирішувати завдання професійної адаптації, виховання любові до обраної професії; формувати активну громадянську позицію, патріотизм, готовність примножувати трудові традиції своєї Батьківщини,читаючи ваш сценарій можна з упевненістю сказати,що ви цього достигли.
    Цікавий,насичений різноманітними формами роботи захід.Автору браво.

  4. Перебіг заходу цікавий, насичений ігровою діяльністю. Сподобались : ігрова розминка з елементами гумору, гра “Мультиплікаційні пазли”, гра “Вгадай професію”. Під час інформаційної години діти співпрацюють в групах

  5. Цікавий спосіб провести профорієнтаційну роботу серед учнів початкових класів. Така форма роботи захопить їх, дає змогу більше дізнатися про професії людей. Єдине, я рекомендую додати до списку осучаснені професії, щоб йти в ногу із часом. Дякую за матеріал, додаю у свій кейс.