mail@urok-ua.com

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «У світі цікавих професій»

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «У світі цікавих професій»
Шляхом кооперативного навчання, формувати початкові знання про основні типи професій. Навчити учнів орієнтуватись учнів в світі професій.

Вікно перегляду документа

 • : Присяжна Оксана Сергіївна
 • : Практичний психолог
 • : НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназія" м. Балта Одеська область
 • «У світі цікавих професій»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Вибір професії – це важливий етап у житті кожної людини, тому тут необхідно добре зважити всі “за” і “проти”. Проведене заняття школярам у цьому допоможе. Зацікавили мультфільми, які справляють враження на глядачів.

 2. Цікава вправа “Назви професію”. Гарний підбір вправ, завдань та ігор. Сподобалася незвичайна вправа “Мультиплікаційні пазли”.Доречні мультфільми на початку і прикінці .

 3. Основні цілі проведення таких заходів: показати суть і перспективи професії в сучасному суспільстві, можливості навчання та працевлаштування за різними спеціальностями; розвинути вміння і навички самостійної творчої роботи учнів, дослідницької діяльності, пов’язаної зі своєю спеціальністю; вирішувати завдання професійної адаптації, виховання любові до обраної професії; формувати активну громадянську позицію, патріотизм, готовність примножувати трудові традиції своєї Батьківщини,читаючи ваш сценарій можна з упевненістю сказати,що ви цього достигли.
  Цікавий,насичений різноманітними формами роботи захід.Автору браво.

 4. Перебіг заходу цікавий, насичений ігровою діяльністю. Сподобались : ігрова розминка з елементами гумору, гра “Мультиплікаційні пазли”, гра “Вгадай професію”. Під час інформаційної години діти співпрацюють в групах

 5. Цікавий спосіб провести профорієнтаційну роботу серед учнів початкових класів. Така форма роботи захопить їх, дає змогу більше дізнатися про професії людей. Єдине, я рекомендую додати до списку осучаснені професії, щоб йти в ногу із часом. Дякую за матеріал, додаю у свій кейс.