Гра – тренінг: “Знай свої права, дитино!”
Автор публікації
учитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24"
Посада: Місце роботи: КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24"
Виховна година допоможе у формі гри систематизувати знання учнів про основні права та обов’язки дитини.
Вікно перегляду документа
Вважаю, що такий тренінг допоміг учням ще краще засвоїти свої права. Гарні ігрові форми роботи.
Думаю, що учням дуже сподобалась підсумкова гра-тренінг “Казкові герої та порушення їхніх прав” і учні проявили всю свою спостережливість. Захід цікавий. Також його можна проводити і з участю психолога. Дякую!
На мій погляд, вчителем вдало підібрана форма виховної години, адже окрім теорії необхідною є практика. Хід заходу є цікавим, позитивним, “кольоровим”. Дякую вчителю за креативність! Фото підтверджує проведення цього заходу. Вважаю, що учні гарно та корисно провели час.
уроки-тренінги допомагають непросто засвоїти учням нові знання, а й закріпити нові навички, систематизувати та закріпити нові поняття. Розробка тренінгу вимагає від вчителя значну затрату часу. Тому хочеться подякувати автору за його плідну працю
Учні люблять нестандартні форми роботи , тому виховна година у формі гри- тренінгу, я переконаний, сподобалася дітям. Тема актуальна. Учитель використоує різні цікаві форми роботи – чарівна скринька, інсценізація життєвої ситуації. Дякую
Мені сподобалася ваша розробка виховної години у вигляді гри – тренінгу про права і обов’язки. Ми повинні допомогти дітям розібратися в цих поняттях. Виховувати повагу до прав інших. Успіхів вам! Спасибі!
Сутність прав вчитель пояснює учням у доступній для них формі. Віршований матеріал сприяє кращому усвідомленню складної теми. Як учні зрозуміли запропонований матеріал , вчитель зрозуміє під час підсумкової гри-тренінгу.
Виховна година спрямована на розвиток особистості дитини, впевненості у своєму праві. Я б запропонувала провести цю гру спільно з соц. педагогом чи психологом, котрі б запропонували підтримку та захист прав коли над дитиною вчинено акт насилля. Ця тема надзвичайно актуальна, бо незнання своїх прав робить дитину беззахисною перед свавіллям дорослих.