super@urok-ua.com

Гра – тренінг: “Знай свої права, дитино!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра – тренінг: “Знай свої права, дитино!”
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховна година допоможе у формі гри систематизувати знання учнів про основні права та обов’язки дитини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Вважаю, що такий тренінг допоміг учням ще краще засвоїти свої права. Гарні ігрові форми роботи.

  2. Думаю, що учням дуже сподобалась підсумкова гра-тренінг “Казкові герої та порушення їхніх прав” і учні проявили всю свою спостережливість. Захід цікавий. Також його можна проводити і з участю психолога. Дякую!

  3. На мій погляд, вчителем вдало підібрана форма виховної години, адже окрім теорії необхідною є практика. Хід заходу є цікавим, позитивним, “кольоровим”. Дякую вчителю за креативність! Фото підтверджує проведення цього заходу. Вважаю, що учні гарно та корисно провели час.

  4. уроки-тренінги допомагають непросто засвоїти учням нові знання, а й закріпити нові навички, систематизувати та закріпити нові поняття. Розробка тренінгу вимагає від вчителя значну затрату часу. Тому хочеться подякувати автору за його плідну працю

  5. Учні люблять нестандартні форми роботи , тому виховна година у формі гри- тренінгу, я переконаний, сподобалася дітям. Тема актуальна. Учитель використоує різні цікаві форми роботи – чарівна скринька, інсценізація життєвої ситуації. Дякую

  6. Мені сподобалася ваша розробка виховної години у вигляді гри – тренінгу про права і обов’язки. Ми повинні допомогти дітям розібратися в цих поняттях. Виховувати повагу до прав інших. Успіхів вам! Спасибі!

  7. Сутність прав вчитель пояснює учням у доступній для них формі. Віршований матеріал сприяє кращому усвідомленню складної теми. Як учні зрозуміли запропонований матеріал , вчитель зрозуміє під час підсумкової гри-тренінгу.

  8. Виховна година спрямована на розвиток особистості дитини, впевненості у своєму праві. Я б запропонувала провести цю гру спільно з соц. педагогом чи психологом, котрі б запропонували підтримку та захист прав коли над дитиною вчинено акт насилля. Ця тема надзвичайно актуальна, бо незнання своїх прав робить дитину беззахисною перед свавіллям дорослих.