Виховний захід: “Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід: “Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай!”
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Полонська гімназія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Кожна дитина, яка живе у суспільстві, має свої права та обов’язки незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку, закладу, в якому вона навчається. Тому з метою, щоб розширити знання дітей по даній темі і було проведено виховний захід, на якому діти стали активними учасниками заходу та мали змогу перевірити свої знання.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я вважаю, що тестування “Чи знаєш ти свої права та обов”язки?” для учнів було дуже корисним, і кожен зміг зрозуміти , чи дотримуються учні всіх норм людської поведінки, чи не порушують права інших людей. Дякую!

  2. Захід дійсно є мотивуючим. Презентація є невід*ємною для такого заходу. Учні мають знати свої права, але не повинні збувати і про свої обов*язки. Захід відповідає віковій категорії учнів. Дякую за розробку!

  3. Виховний захід змістовний, вмотивований та пізнавальний. Захоплююча мультимедійна презентація, яка лаконічно акцентує на найважливіших поняттях та їх перевірку з прав та обовязків дитини, що буде цікавим візуальним наповненням під час заходу.