mail@urok-ua.com

Виховний захід: “Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай!”

Кожна дитина, яка живе у суспільстві, має свої права та обов’язки незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку, закладу, в якому вона навчається. Тому з метою, щоб розширити знання дітей по даній темі і було проведено виховний захід, на якому діти стали активними учасниками заходу та мали змогу перевірити свої знання.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
477

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я вважаю, що тестування “Чи знаєш ти свої права та обов”язки?” для учнів було дуже корисним, і кожен зміг зрозуміти , чи дотримуються учні всіх норм людської поведінки, чи не порушують права інших людей. Дякую!

  2. Захід дійсно є мотивуючим. Презентація є невід*ємною для такого заходу. Учні мають знати свої права, але не повинні збувати і про свої обов*язки. Захід відповідає віковій категорії учнів. Дякую за розробку!

  3. Виховний захід змістовний, вмотивований та пізнавальний. Захоплююча мультимедійна презентація, яка лаконічно акцентує на найважливіших поняттях та їх перевірку з прав та обовязків дитини, що буде цікавим візуальним наповненням під час заходу.