super@urok-ua.com

ХТО ДБАЄ, ТОЙ І МАЄ. БІЛОРУСЬКА НАРОДНА КАЗКА « ЛЕГКИЙ ХЛІБ»

Автор публікації
Автор матеріалу: ХТО ДБАЄ, ТОЙ І МАЄ. БІЛОРУСЬКА НАРОДНА КАЗКА « ЛЕГКИЙ ХЛІБ»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тартаківський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ ім. Петра Саноцького"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Хто дбає, той і має. Тварини – герої казок.

Мета: Опанування учнями білоруської народної казки, розвиток виразного читання, навичок аналізу та переказу, виховання працелюбності та збагачення словникового запасу.

Матеріали: підручник “Казки народів світу”, ілюстрації тварин, таблиці для розвитку техніки читання, картки для роботи в групах, карта Європи.

  1. Організаційна частина: привітання.
  2. Розвиток навичок читання: мовна розминка, ігри та чистомовки.
  3. Актуалізація знань: метод “Мікрофон” та загадки про тварин.
  4. Перевірка домашнього завдання: робота в групах.
  5. Навчання нового матеріалу: аналіз казки “Легкий хліб”.

Урок сприяє розумінню теми, розвитку читання та критичного мислення, підкреслюючи важливість честної праці.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. В цілому конспект проведення уроку є якісним (передбачаю, таким був і урок). Цікаво проведено актуалізацію опорних знань. Логічним є при вивченні фольклорного твору використання інших жанрів усної народної творчості: загадок, приказок. Але на якому етапі уроку була інформація про Білорусь (адже зазначено в матеріалах до заняття)? Дякую.

  2. Учителька творчо підійшла до розробки уроку. На ньому діти залучаються до інтерактивних вправ (“Очікування”, “Мікрофон”, “Прес”), групової роботи. Віра Миколаївна працює над збагаченням лексики дітей, вчить емоційно читати, переказувати. Особливо продумано представлені вправи на розвиток навички читання (другий етап уроку). Конспект вважаю вдалим. Спасибі.

  3. Віра Миколаївна під час уроку стимулює учнів до міркування, вчить висловлювати власну думку, аналізувати, фантазувати. Використовується девіз уроку читання, отже, вчитель систематично нагадує учням про нього. Доцільною є пошукова робота в групах. Дякую!

  4. Вправи на розвиток навичок читання підібрані правильно, відповідають темі уроку і є різноманітними. Вправа «Очікування» дає змогу спрогнозувати результати роботи і водночас мотивує до успішної діяльності. Продумана робота в групах. Для мене трохи замало видів читання казки (ланцюжком, вибіркове і в особах). Пов”язано матеріал уроку з українською мовою (види речень…). Методом “ПРЕС” пояснено чи буває хліб легким? Конспект подобається. Дякую.