super@urok-ua.com

Презентація до уроку читання “Чи буває легкий хліб? Білоруська народна казка “Легкий хліб”

Автор матеріалу: Презентація до уроку читання “Чи буває легкий хліб? Білоруська народна казка “Легкий хліб”

Цікава презентація, що візуалізує матеріал уроку для кращого запам’ятовування та більшого зацікавлення учнів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Звичайно, презентація на сучасному уроці літературного читання — це його складова. Вчителька намагалася передати у своїй роботі хід заняття. І все було б непогано, але помилки є практично на кожному слайді. Вибачте за коментар, але я з добрими намірами.

  2. Вікторіє Романівно! Вітаю. Переглянула презентацію. Робота відображає методично правильно побудований урок читання. Етапи послідовно відтворюють роботу над літературним твором. Значна увага приділяється розвитку навички швидкочитання. Сподобалася форма роботи “Антивірус”. Дякую. Успіхів та творчої наснаги!

  3. Цікава презентація візіалізує програмовий матеріал, містить необхідну інформацію . Такий вид роботи розвиває і зорову пам’ять. За допомогою презентації реалізуються принципи навчання : наочності,доступності. Дякую.

  4. Дуже змістовна презентація, одна частина логічно доповнює іншу. Презентація наповнена різними цікавими завданнями, що перетворює урок із звичайного на незабутній. Діти залюбки розповідають про такі уроки! І, хоч я і викладаю у середній та старшій школі, з задоволенням передивилася презентацію та відповідали з сином на ребуси та питання! Дякую!