mail@urok-ua.com

Ігрова програма “На позитиві до Європи” для учнів 3-4 класів

Цікава ігрова програма для учнів 3-4 класів, розрахована на велику кількість дітей. Можна гпроводити в великій аудиторії, в актовій, спортивній залах. Включає в себе гру-знайомку, музично-рухливі ігри з залом, командні ігри. Пізнавальна, музична, рухлива, піднімає гарний настрій і налаштовує на позитив.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже цікава ігрова програма, яка дає не лише позитивний настрій, а й знайомить з країнами Європи, збагачує словниковий запас. Завдання та ігрові моменти творчі, пізнавальні. Присутній дух змагання. Вдячна авторові за чудову ідею!

  2. Мені сподобались використані ігри у заході. Я вважаю, що проведена робота була активною та захоплюючою. Дуже зацікавлює вікторина “Герої казок Шарля Перро”. Такий захід для учнів був чудовою мандрівкою, яка дозволяє пізнати нове. Дякую за креативні ідеї!

  3. Завдяки цікавим іграм учнів можна добре розважити та згуртувати. Думаю, що на такому заході кожна дитина відкрила для себе справжній світ захоплюючих пригод та ще й учні отримують за свою активність солодкі подарунки. Дякую!

  4. Гра дуже сподобалася. Захід веселий, цікавий, позитивний, багато руханок, мовного матеріалу, музики. Ваша гра підняла настрій. Видно, що проведена величезна підготовча робота. Творчих Вам успіхів!