mail@urok-ua.com

Інформативна година на тему “День народження Google”

Пізнавальна інформативна година для старшокласників про історію створення великої корпорації Google, про цікаві факти пошукового сервісу. Можливість познайомитись із великим спектром додатків, що розробляються в Силіконовій долині та умови праці на цьому клондайку.

  • : Топольницька Олександра Ярославівна
  • : вчитель інформатики
  • : спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.О.С Маковея з аоглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики
  • Інформативна година на тему "День народження Google"
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Учитель підібрала цікавий та пізнавальний матеріал. Використовуються цікаві факти, відеофільм. Створена презентація візуально розширює кругозір учнів старших класів. Інформація стане у нагоді не лише вчителям- предметникам, а й класним керівникам. Дякую.

  2. На мою думку, такий матеріал є цікавим не лише викладачам інформаційних технологій, а й іншим колегам. Особисто для себе є багато відкрила нового, тому вдячна за цікавинку. Учням можна запропонувати даний матеріал і в позакласній роботі , і на уроці.

  3. Дуже цікава та корисна інформація, можна застосувати як у позакласній роботі з інформатики, так і на уроках, елементи історії виникнення Інтернету та його розвитку. Стане в нагоді багатьом вчителям та учням. Дякую!

  4. Оригінальна презентація. Перевірила з цікавості «tilt» – змін не було, а в другому випадку перевертався екран, «atari breakout» – двовимірна гра, цікава історія виникнення. Приємно згадати, що дві мої випускниці працюють в google. Дякую за цікавинки.