mail@urok-ua.com

Використання інформаційної системи Google Apps for Education в роботі керівника навчального закладу

Концепція модернізації освіти, технічний прогрес ставлять перед освітою завдання формування ІТ-компетентної особистості, здатної застосовувати знання та вміння в практичному житті для успішної соціалізації в сучасному світі.

Перед сучасною освітою постає завдання формування конкурентоспроможної та успішної особистості в електронному інформаційному середовищі. Впровадження комп’ютерних технологій на сьогодні стало невід’ємною частиною навчального процесу.

Сучасний рівень інформатизації навчання і управління навчальним закладом на даному етапі може забезпечити лише створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
173

2 коментарі

  1. Хотілось би в роботі посилання на реально створений продукт за допомогою сервісу, а так все гарно. Молодці, що стараєтесь використовувати новітні інформаційні технології. Бажаю злагодженої роботи та освоєння сучасних ІКТ. Дякую.

  2. Знайома з творчими напрацюваннями пані Наталії як викладача зарубіжної літератури, із захопленням слухала Вас на курсах підвищення кваліфікації. Не менш цікавий матеріал публікації, як керівника навчального закладу. Судячи з матеріалів виступу, у школі проведена титанічна робота, яка потім суттєво полегшить роботу всіх підрозділів. Ви на вірному шляху! Бажаю подальших успіхів! Дякую!