mail@urok-ua.com

Використання інформаційної системи Google Apps for Education в роботі керівника навчального закладу

Концепція модернізації освіти, технічний прогрес ставлять перед освітою завдання формування ІТ-компетентної особистості, здатної застосовувати знання та вміння в практичному житті для успішної соціалізації в сучасному світі.

Перед сучасною освітою постає завдання формування конкурентоспроможної та успішної особистості в електронному інформаційному середовищі. Впровадження комп’ютерних технологій на сьогодні стало невід’ємною частиною навчального процесу.

Сучасний рівень інформатизації навчання і управління навчальним закладом на даному етапі може забезпечити лише створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Хотілось би в роботі посилання на реально створений продукт за допомогою сервісу, а так все гарно. Молодці, що стараєтесь використовувати новітні інформаційні технології. Бажаю злагодженої роботи та освоєння сучасних ІКТ. Дякую.

  2. Знайома з творчими напрацюваннями пані Наталії як викладача зарубіжної літератури, із захопленням слухала Вас на курсах підвищення кваліфікації. Не менш цікавий матеріал публікації, як керівника навчального закладу. Судячи з матеріалів виступу, у школі проведена титанічна робота, яка потім суттєво полегшить роботу всіх підрозділів. Ви на вірному шляху! Бажаю подальших успіхів! Дякую!