mail@urok-ua.com

Інтегроване заняття “Подорож Капітошки”. Для дітей старшої групи

Інтегроване заняття для дітей старшої групи”Капітошка та його друзі”

  • : Дудка Зоя Георгіївна
  • : Вихователь
  • : ДНЗ№6 - ЦРД
  • та його друзі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже гарне та цікаве заняття. Мета досягнута. Як просто під час гри забезпечити розвиток дитини та поглибшити знання, які були надані раніше. Заохочення малят створювати власні римовані, та верлiбрамні вірші – гарний метод навчання художньому слову та розвитку мовлення.
    Дякую Вам за Вашу творчість.

  2. Інтеграція навчання забезпечує систему знань дітей. Заняття цікаве,розвиває творчі здібності, формує життєві компетентності. Через гру діти проявляють інтерес до навчання, а поезія розвиває естетичні смаки. Дякую.

  3. Сподобалося що на занятті багато поезії. Добрі і веселі віршики для дітей. А ось вірші-верлібри наче інтересно, але мені здається не дуже зрозумілі дітям. Хоча потрібно спробувати. .Дякую!

  4. Сучасний підхід до роботи з дітками простежується через усе заняття. Червоною ниткою проходить ігрова лінія з Капітошкою і його друзями: Хмаринкою, Сонечком, Вітерцем. Сміливим кроком педагога стало ознайомлення дітей з надскладною темою – з верлібрами, але це з успіхом педагогу вдалося. Я рада і побільше б таких творчих вихователів і креативних занять.