mail@urok-ua.com

Інтегрований урок-міркування з літературного читання у 2 класі

У 2017-2018 н.р. я атестуюся на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії і на звання “старший вчитель”. Думала про вибір уроку….і зробила на урок літературного читання.
Інтегрований урок-міркування з літературного читання у 2 класі „ Чому зернятко схоже на маленьке серце? “ за казкою Г. Демченко „Калинка“.Діти народились і прийшли у цей світ, щоб робити добро. Їхні маленькі серця сповнені любові до всього, що оточує нас. Маленькі рученята вже зараз привчаються прислухатися до доброго серця. І я сподіваюсь, що після прочитання казки ,діти,виростуть таким чуйними, добрими, працьовитими на радість і батькам , і своїй вчительці.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
204

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Наталія Володимирівна розробила гарний урок. Враховано всі необхідні етапи уроку, робота над текстом проводиться на високому рівні. Має місце дослідження, співпраця. Учні мають змогу висловлювати думки, міркувати. Добре, що домашнє завдання диференційоване, кожний обере посильне для себе. Дякую.

  2. Гарний урок, сучасний, цікавий, пізнавальний, запропоновано різні види робіт, є інтерактивні вправи, мовотворчі, використано групові форми роботи, цікаві повідомлення учнів, вчитель – молодець.