super@urok-ua.com

Інтегрований зимовий урок для четвертого класу з літературного читання, української мови та трудового навчання

Автор матеріалу: Інтегрований зимовий урок для четвертого класу з літературного читання, української мови та трудового навчання

Сучасний зміст освіти Нової української школи передбачає впровадження удосконалених підходів до формування якісного освітнього середовища для дитини. Всебічний розвиток особистості дитини передбачає фокусування на ключових компетенстностях, серед яких є уміння читати, розуміти прочитане, висловлювати свою думку усно і письмово, критично і сиситемно мислити. Метою початкового курсу мовно-літературної освіти є розвиток особистості дитини засобами різних видів мовленнєвої діяльності, трудової діяльності, формування ключових комунікативної та читацької компетенстностей, розвиток здатності спілкуватися українською мовою для духовного та культурного і національного самовияву. Досягнення поставленої мети передбачає інтегровані курси навчальних предметів та інтегровані уроки. Пропоную вашій увазі інтегрований урок у четвертому класі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На мою думку, інтегровані уроки цікавіші, тому що здатні вирішувати ширше коло питань. І приклад цьому є представлений матеріал. Мені сподобалася організація роботи заняття в групах. Було цікаво. Дякую.

  2. Така робота на уроці дозволить зробити урок сучасним, корисним і яскравим. Ваша розробка багата на цікавий матеріал. Ігрова форма використання цеглинок лего сприяє розвитку в учнів пізнавального інтересу, допомагає втілювати в життя свої задумки, захоплено працювати. Дякую.