Інтерактивні методи навчання школярів

Визначальним для особистісно-зорієнтованого навчання має бути соціокультурний діалог у системі “педагог – дитина” на основі її розуміння, прийняття і визнання.

Якнайактивніше сприяють цьому інтерактивні методи навчання. Завдяки закладеним в їх суть самостійній діяльності та груповій взаємодії вони можуть бути корисними та перспективними для вчителя та для учнів.

Вікно перегляду документа

  • : Лапіна Ірина Миколаївна
  • : заступник директора, вчитель зарубіжної літератури і російської мови
  • : Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 46
  • Інтерактивні методи навчання школярів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Для тих, хто тільки почав опрацьовувати інтерактив, дуже корисна і повчальна робота. Звичайно, треба вивчати теоретичний матеріал, а потім вже практикувати. Автор мала на меті розкрити саме теорію.

  2. Ірина Миколаївна детально знайомить нас із існуючими інтерактивними вправами, опрацювавши чималу кількість методичних джерел. Розгорнуто описано способи здійснення групової діяльності.Хотілося б дізнатися, який з методів є авторським.

  3. Ваша робота дуже цікава , але вона має більш теоретичну спрямованість.Ви досконало розкрили інтерактивні методи роботи на уроці,але можна було додати зразки використання цих методів на уроках або фрагменти уроків тощо. Але дякую Вам за таке зразкове розкриття теми.