Інтерактивні технології навчання (презентація )

Презентація ” Інтерактивні технології навчання”. Рекомендовано для використання у роботі молодим спеціалістам.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Дуже гарні поради для колег. Завдяки Вашій презентації кожен може удосконалити та збагатити свою педагогічну діяльність інтерактивними методами навчання.

  2. Добре повторити та відновити теоретичний матеріал, проте ще краще було б , напевно розглянути як твій колега застосовує на своїх уроках описані методи та прийому. Презентація цікава, але не вистачає Ваших практичних надбань.

  3. Олена Олександрівна за допомогою схем, блоків та маркерів узагальнила теоритичний матеріал з теми “Інтерактивні технології навчання”. Навела приклади можливих прийомів і вправ на різних етапах навчально – виховної одиниці – уроку.

  4. З презентаціїї можна запозичити корисний теоретичний матеріал, поради щодо використання інтерактивних методів на кожному етапі уроку. Олена Олександрівна використала різні схеми для кращого сприйняття презентації.

  5. Тема презентації – актуальна. Проте, мене обурило, чому “Рекомендовано для використання у роботі молодим спеціалістам”. Повірте, молоді спеціалісти з цими прийомами, формами роботи знайомі з університетських лав. А от досвіду по безпосередньому їх впровадженню на практиці, їм то й не вистачає. Але Ви не подали ані одного прикладу, ані одного зразка того ж сенкана…. Чому? Яка користь з такої роботи, з витраченого Вами часу? Іще, рекомендую підготовлювати презентацію в одному стилі, дотримуючись певних вимог.