super@urok-ua.com

Історико – краєзнавча подорож «Сім чудес Кам’янця – Подільського» (з використанням задач краєзнавчого змісту)

Автор матеріалу: Історико – краєзнавча подорож «Сім чудес Кам’янця – Подільського» (з використанням задач краєзнавчого змісту)

Історико – краєзнавча подорож «Сім чудес Кам’янця – Подільського» (з використанням задач краєзнавчого змісту)
Формування історико – краєзнавчих знань учнів про місто, в якому вони живуть

Вікно перегляду документа

  • : Харченко Наталія Степанівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Камянець-Подільський НВК №9 ім. А. М. Трояна
  • Урок подорож
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудова заочна подорож Кам”янцем. Робота має насичену історичну основу. Кам”янець – це місто краси, історії, надзвичайних вражень. Така робота заохотить читачів відвідати Кам”янець, його визначні місця.

  2. Я в захваті від такої роботи, адже її тема є близькою мені та моїм учням, адже Кам*янець – це наша гордість, наше історичне місто (адже ми проживаємо неподалік, тому така робота для нас є дуже цікавою). Я б ще додала ілюстративний матеріал до публікації. Дякую!

  3. Урок більше за своїм змістом нагадує інформаційну годину спілкування. Матеріал цікавий, пізнавальний, сподобалось використання краєзнавчої задачі для здобуття відповідних знань.Уявна подорож містом вдалася. Дякую!

  4. Який саме це урок???? Дуже багато розповіді від імені вчителя, не вистачає участі учнів, прочому активної участі. Можна переробити у проект, де учні будуть презентувати власні знахідки, а вчитель тільки уточнить, підкорегує їх. Дякую за увагу!Успіхів у роботі!