super@urok-ua.com

Диктанти краєзнавчого змісту

Автор публікації
Автор матеріалу: Диктанти краєзнавчого змісту
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Камянець-Подільський НВК №9 ім. А. М. Трояна

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Диктанти краєзнавчого змісту
Повторення основних правил української орфографії, пунктуації та ознайомлення з краєзнавством рідного Поділля

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Наталіє Степанівно! Дякую за підбірку текстів, які значно полегшать підготовку колег до даного виду контролю. Тексти відповідають програмовим вимогам, містять значну частину краєзнавчого матеріалу. Це – готовий набір для виховання патріотичних почуттів гордості за свою Батьківщину. Уявляєте, підготувати би збірку по кожному регіону! Та доповнити ілюстративним матеріалом! Успіхів!

  2. Ці диктанти можна використовувати під гаслом ” Люби і знай свій рідний край”. Дійсно, матеріал краєзнавчого характеру виховую любов , шану до рідного краю, до малої Вітчизни. Тексти відповідають відповідній віковій категорії. На мою думку, потрібно ще вказати на джерело інформації, яка використовується. Дякую.

  3. Зміст даних диктантів реалізує навчальну, розвивальну та виховну мету, знайомить учнів із краєзнавчим матеріалом, виховує почуття гордості за рідний край.До змісту текстів входять складні для засвоєння орфограми.

  4. Хороший матеріал, одразу видно, що вчитель любить свою справу. На жаль, для мого регіону вони неактуальні. Одразу б використала((( Їх можна використовувати і для моїх улюблених міні-диктантів.

  5. Гарні зразки диктантів. Інформаційна наповнюваність відповідає визначеній темі. Читаєш їх, і переповнює гордість, що народився на цій землі. Однак, згідно орієнтовних критеріїв оцінювання (Міністерських) цінніще і практичніше, коли пропонують до диктантів не лише кількість слів, визначену змістом, а й обрані для закріплення словникові слова (наявні в тексті). Можливим є пропуск орфограм.