mail@urok-ua.com

Календарне планування уроків у 4 класі на 2017-2018 н.р.

Календарне планування уроків у 4 класі на 2017-2018 н.р.
У календаонму плануванні враховано зміни, затверджені 2016 року

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Дякую колезі.за складений календарний план з української мови згідно програми: “Оновлена навчальна програма для початкової школи затвердженої наказом МОН України “Про затвердження змін до навчальних програм для 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів” від 05.08.2016 року № 948.

  2. Дякую колезі.за складений календарний план з української мови згідно програми: “Оновлена навчальна програма для початкової школи затвердженої наказом МОН України “Про затвердження змін до навчальних програм для 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів” від 05.08.2016 року № 948.

  3. Людмила Геннадіївна опублікувала потрібний для роботи матеріал, врахувала зміни програми, внесла потрібні види перевірок, контролю. Гадаю, вчителі четвертого класу будуть вдячні за вашу працю.Дякую!

  4. Людмило Геннадіївно! Дякую за публікацію корисного та потрібного матеріалу. Календарне планування – це важливий момент в житті кожного вчителя, бо це твої майбутні успіхи, якщо все враховано та узгоджено, або невдачі та неприємності, якщо є неточності, недоопрацювання. Вами виділено види контролю, спеціальні уроки по предметах, вказано авторів підручників, розміщено в зручній таблиці. Дякую за труд та бажаю успіхів!

    1. Дякую за добрі слова. Багато працювала над створенням календарного плану. Тож нехай колеги не втрачають дорогоцінного часу. А мені є що запозичити в інших вчителів. Є дуже багато цінного матеріалу. Дякую.

  5. За таку роботу будуть вдячні всі учителі початкової школи. Велика праця вчителя! Календарно-тематичне планування на новий навчальний рік з багатьох предметів для 4 класу ! Враховано зміни до програм! Дякую.

    1. Користуйтесь, будь ласка. Рада допомогти. Успіхів у новому навчальному році!

  6. Учителем зроблена об`ємна і грунтовна робота по розробці календарного планування у 4 класі з таких предметів: Українська мова, Літературне читання, Математика, Природознавство, Я і світ, Інформатика, Образотворче мистецтво, Трудове навчання, Основи здоров`я. Все сплановано чітко за темами, виділені контрольні та інші, передбачені програмами, уроки. Хороша робота!