Календарне планування на 2017/2018 н. р. (розроблено за оновленою навчальною програмою). Трудове навчання 5 клас (обслуговуючі види праці)

Автор публікації
Автор матеріалу: Календарне планування на 2017/2018 н. р. (розроблено за оновленою навчальною програмою). Трудове навчання 5 клас (обслуг...
ПІБ автора: Бобко Анжела Миколаївна
Посада: вчитель трудового навчання
Місце роботи: Білоцерківська гімназія №2 Київської області

Календарне планування на 2017/2018 н. р. (розроблено за оновленою навчальною програмою). Трудове навчання 5 клас (обслуговуючі види праці)
Календарно-тематичне планування уроків трудового навчання 5 клас на 2017/2018 рік (оновлена програма) розроблено відповідно до Навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи (оновлена), затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 80

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Для мене Ваша розробка – просто знахідка. Обрано цікаві та користні проекти і технології для їх виконання – нескладні. Кожна учениця впорається із такими проектами. Дякую Вам за розробку. Бажаю успіхів!

  2. Публікація корисна для вчителів трудового навчання, оскільки календарне планування розроблено на основі оновленої навчальної програми 2017 року. Шановна, Анжело Миколаївно, щиро дякую Вам за Вашу працю, Ви допомогли , я впевнений, багатьом колегам. Творчості, натхнення, здоров’я Вам.

    1. Олександро, дякую за теплі слова.
      Я рада, що змогла допомогти. Звертайтесь!