Кольоротерапія як засіб формування адаптаційних можливостей дітей раннього віку

Автор публікації
Автор матеріалу: Кольоротерапія як засіб формування адаптаційних можливостей дітей раннього віку
Посада: вихователь
Місце роботи: КЗ "ХНВК" №8 м.Харків

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Впровадження в навчально-виховний процес методу кольоротерапії, на основі якого підвищуються адаптивні можливості дітей раннього віку в умовах дошкільного закладу. За допомогою колірного режиму через зорову систему можна цілеспрямовано впливати на психічні й фізичні функції дитини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже сучасна стаття,в час комп’ютерної залежності малюків, коли их зір прикутий до екранів моніторів. Така інформація про кольоротерапію , про захоплюючий та чудовий ефект впливу кольорів на розвиток зору та всього організму дошкільника повинна викликати стійкий інтерес не тільки в багатьох педагогів, але особливо у батьків малюків.
    Кольоротерапія є оздоровчий засіб . Ми, педагоги,повинні пам’ятати ,що залежно від насиченості того чи іншого відтінку малюк може відчувати абсолютно різні емоції. Тому, дотримаючись знань про той, чи інший колір, впроваджувати кольоротерапію в життя дитини.
    Дякую Вам за цю статтю.

  2. Дуже цікавий матеріал ,який вкотре доводить,що колір має великий вплив на організм дитини . А ще відомо,що метод кольоротерапії є дуже ефективним у поєднанні з музикою. Саме тому,початок заняття з яскравою іграшкою чи предметом дають чудовий ефект. Спасибі за цікаву і корисну інформацію.

  3. Стаття носить інформаційний характер, тема, яку підіймає вихователь, актуальна. Метод кольоротерапії допомагає дітям різного віку адаптуватися в соціумі.Ця стаття корисна як педагогам, так і батькам. Дякую.