mail@urok-ua.com

Розробка серії занять для дітей раннього віку за методикою раннього розвитку М.Монтессорі

Ранній вік – це вік, яких характеризується підвищеною емоційною чутливістю до сприймання всього, що оточує малюка.
Все нове, що з’являється в полі зору дитини третього року життя, одразу викликає інтерес та захоплення. За допомогою сенсорних відчуттів вона отримує найпростіші уявлення про предмети та явища навколишнього світу. Саме тому в цьому віці особливого значення треба надавати розвиткові сенсорної культури (ознайомленню з основними кольорами, формуванню вмінь з обстеження предметів, розвитку слухового, зорового сприймання).
Впровадження методики у роботі з дітьми ранього віку, в моїй в групі «Сонечко» вирішую проблему сенсорного розвитку малюків за допомогою модернізованого монтессорі – матеріалу. Я створила своїми руками дуже цікаве предметно – ігрове середовище: цікаві бізіборди, кубики – вкладиші, ємності для пересипання круп, піску, зернят, природного матеріалу. Пропоную до вашої уваги “Розробку серії занять для дітей раннього віку за методикою раннього розвитку М.Монтессорі.”

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
2432

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже цікава розробка серії занять за методикою М. Монтессорі.Вихователь звертає увагу на впровадження методики у роботі з дітьми раннього віку .підкреслила що створила своїми руками бізіборди, кубики-вкладиши, ємності для пересипання круп.Дякую!

  2. Методична збірка корисна, стане у нагоді вихователям, початківцям, батькам. На занятті проводяться дидактичні ігри, оздоровчі хвилинки. Присутній диференційований підхід.Сюрпризні моменти пробуджують пізнавальний інтерес малят.

  3. Вихователь – розумничка, надзвичайео цікаві подорожі, виконання завдань практично, казкові героі, багато дидактичного матеріалу, розвиток сенсорн х навичок, творчих щдібностей малюків, одні плюси. Дітям пощастило.