Розробка серії занять для дітей раннього віку за методикою раннього розвитку М.Монтессорі

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка серії занять для дітей раннього віку за методикою раннього розвитку М.Монтессорі
Посада: Вихователь в групі дітей ранього віку
Місце роботи: м.Лисичанськ ДНЗ№1"Шпачок"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ранній вік – це вік, яких характеризується підвищеною емоційною чутливістю до сприймання всього, що оточує малюка.
Все нове, що з’являється в полі зору дитини третього року життя, одразу викликає інтерес та захоплення. За допомогою сенсорних відчуттів вона отримує найпростіші уявлення про предмети та явища навколишнього світу. Саме тому в цьому віці особливого значення треба надавати розвиткові сенсорної культури (ознайомленню з основними кольорами, формуванню вмінь з обстеження предметів, розвитку слухового, зорового сприймання).
Впровадження методики у роботі з дітьми ранього віку, в моїй в групі «Сонечко» вирішую проблему сенсорного розвитку малюків за допомогою модернізованого монтессорі – матеріалу. Я створила своїми руками дуже цікаве предметно – ігрове середовище: цікаві бізіборди, кубики – вкладиші, ємності для пересипання круп, піску, зернят, природного матеріалу. Пропоную до вашої уваги “Розробку серії занять для дітей раннього віку за методикою раннього розвитку М.Монтессорі.”

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Погляньте малята яка краса кругом ліс ( на ст 5 даної роботи)


    а лісу то нема, .. недопрацювали

  2. Доброго дня! Мене звуть Тетяна Процун. Ми 10 червня відкрили заклад http://piznayko.info/

    Дуже гостро стало питання раннього розвитку для дітей від 1,5 до 2,5 роки. Можливо хтось підкаже де можна купити інтегрований конспект занять з дітками такого віку, необхідний для заснування напрямку раннього розвитку у нашому закладі. Підкажіть будь-ласка з чого почати, бо поки у нашому містечку не можу знайти фахівця на цей напрям. Хочу сама спробувати розібратися в цьому поки не знайду кваліфікованого фахівця

  3. Дуже цікава розробка серії занять за методикою М. Монтессорі.Вихователь звертає увагу на впровадження методики у роботі з дітьми раннього віку .підкреслила що створила своїми руками бізіборди, кубики-вкладиши, ємності для пересипання круп.Дякую!

  4. Методична збірка корисна, стане у нагоді вихователям, початківцям, батькам. На занятті проводяться дидактичні ігри, оздоровчі хвилинки. Присутній диференційований підхід.Сюрпризні моменти пробуджують пізнавальний інтерес малят.

  5. Вихователь – розумничка, надзвичайео цікаві подорожі, виконання завдань практично, казкові героі, багато дидактичного матеріалу, розвиток сенсорн х навичок, творчих щдібностей малюків, одні плюси. Дітям пощастило.