mail@urok-ua.com

Конспект до першого уроку “Україна на карті Європи”

Конспект до першого уроку “Україна на карті Європи”
Конспект до першого уроку 2017-2018 н.р.
Цікаві матеріали, які допоможуть дітям краще пізнати рідну державу.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект інтегрованого уроку математики і я у світі “Супермаркет. Множення круглого числа на одноцифрове виду 40х2, 400х2.”... Цікавий інтегрований урок вивчення нового матеріалу і застосування набутих знань на практиці. До конспекту додається презентація, яка використовується...
Урок з народозновства “Про мій рід-родовід” Сімейний народознавчий вечір "Про мій рід- родовід".
Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та Я у світі для 3 класу. Презентація до уроку... Інтеговані уроки дають змогу поєднувати декілька тем з навчальних предметів та досягати поставленої мети.Конспект урокуПрезентація...
2033

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Цей урок сприятиме патріотичному вихованню, бо викликає почуття гордості за Батьківщину, бажання берегти свою країну, любити її всім серцем. Дякую за корисну публікацію.

  2. Зміст уроку сприяє вихованню соціально активної особистості, позитивного ставлення до символів держави, почуття гордості , позитивного ставлення до національних цінностей українського народу. Сподобалась вправа “Магніт”, гра “Опиши Україну”.

  3. Робота є актуальному на початку навчального року, деякі матеріали можна сміливо брати як вчителям старшої, так і молодшої ланки. Гарно, що є гра “Магніт”, є кросворд, є теоретична частина. Дякую.