Конспект і презентація до уроку-турніру із зарубіжної літератури на тему: “Міфологічна мозаїка”, 6 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект і презентація до уроку-турніру із зарубіжної літератури на тему: “Міфологічна мозаїка”, 6 клас
ПІБ автора: Швед Оксана Романівна
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Гніздичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Даний урок є нестандартним, він проводиться у формі турніру з використанням мультимедійної презентації. Його метою є повторити, узагальнити та систематизувати знання учнів з теми “Міфи народів світу”. Матеріал може бути використаний і для проведення позакласного заходу із зарубіжної літератури.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентаційна робота наочно допоможе ознайомити учнів з поняттями міф, міфологія та популярними міфологічними образами. На слайдах розміщено цікавий матеріал про міфи Стародавнього Єгипту, слов’янські, давньоіндійські та давньокитайські міфи. Дякую, яскрава та цікава презентація.

  2. Вже зберегла Ваші матеріали до свого архіву. Без сумнівів, урок у формі турніру зможе зацікавити учнів та активізувати їхню роботу. Завдання є насиченими. Сподобалась презентація до розробки. Дякую!

  3. Дуже гарна робота. Ви гарно попрацювали над завданнями. А презентація просто зразкова: фон та ілюстрації вдалі. Дякую. Рекомендую колегам скористатися роботою.