mail@urok-ua.com

Презентація фотовікторини “Мандруємо нашою Батьківщиною”

Презентація фотовікторини “Мандруємо нашою Батьківщиною”
Фотовікторина “Мандруємо нашою Батьківщиною” – позаурочний захід, метою якого є поглиблення знань учнів про Україну, її історію, культуру, формування у вихованців поняття “єдність”, “цілісність”, розвиток мовленнєвих здібностей учнів, їх світогляду, виховання любові до рідної країни та почуття поваги до неї.

Презентація

 • : Загорулько Валентина Яківна
 • : учитель української мови та літератури
 • : Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
 • Презентація фотовікторини
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
331

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Гарна пізнавальна вікторина. Цікавий матеріал з усіх куточків нашої країни. Молодець автор – згадано й архітектуру, і спортивні досягнення, і пам*ятні місця, і визначні особистості… Дякую.

 2. Барвиста презентація, яка у нас гарна країна. За пару хвилин, завдяки автору, можна зазирнути в куточки, в які добиратись можна годинами. Дякую за творчість, колего.

 3. Гарний задум, і робота цікава. Справжнє патріотичне виховання! Думаю, учням теж було цікаво. Дякую, візьму і собі. Презентація-гра підходить будь-якому класу. За бажанням, можна дещо змінити.

 4. Добре підібраний, з нестандартною задумкою матеріал, який дійсно можна використати на будь-якому уроці.З задоволенням використаю авторську вікторину при проведенні першого уроку 2017-2018 навчального року. Дякую!

 5. Цікавий матеріал, який можна використати класному керівнику на виховн. годині та любому предметнику, як частинку урока з патріотичною направленністю. Наприклад, на уроці математики я візьму фото, до яких підберу умови задач. Дякую!