super@urok-ua.com

Презентація фотовікторини “Мандруємо нашою Батьківщиною”

Автор матеріалу: Презентація фотовікторини “Мандруємо нашою Батьківщиною”

Презентація фотовікторини “Мандруємо нашою Батьківщиною”
Фотовікторина “Мандруємо нашою Батьківщиною” – позаурочний захід, метою якого є поглиблення знань учнів про Україну, її історію, культуру, формування у вихованців поняття “єдність”, “цілісність”, розвиток мовленнєвих здібностей учнів, їх світогляду, виховання любові до рідної країни та почуття поваги до неї.

Вікно перегляду презентації

  • : Загорулько Валентина Яківна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
  • Презентація фотовікторини
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Впровадження новітніх форм сприяє підвищенню ефективності навчання. А сучасний урок літератури складно уявити без мультимедійної презентації. При цьому активізуються всі сенсорні канали дитини. Мультимедіа полегшує процес запам’ятовування, робить вивчення матеріалу більш цікавим, створює ілюзію віртуальної реальності. Дякую.

  2. Гарна пізнавальна вікторина. Цікавий матеріал з усіх куточків нашої країни. Молодець автор – згадано й архітектуру, і спортивні досягнення, і пам*ятні місця, і визначні особистості… Дякую.

  3. Барвиста презентація, яка у нас гарна країна. За пару хвилин, завдяки автору, можна зазирнути в куточки, в які добиратись можна годинами. Дякую за творчість, колего.

  4. Гарний задум, і робота цікава. Справжнє патріотичне виховання! Думаю, учням теж було цікаво. Дякую, візьму і собі. Презентація-гра підходить будь-якому класу. За бажанням, можна дещо змінити.

  5. Добре підібраний, з нестандартною задумкою матеріал, який дійсно можна використати на будь-якому уроці.З задоволенням використаю авторську вікторину при проведенні першого уроку 2017-2018 навчального року. Дякую!

  6. Цікавий матеріал, який можна використати класному керівнику на виховн. годині та любому предметнику, як частинку урока з патріотичною направленністю. Наприклад, на уроці математики я візьму фото, до яких підберу умови задач. Дякую!