super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку математики і я у світі “Супермаркет. Множення круглого числа на одноцифрове виду 40х2, 400х2.”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку математики і я у світі “Супермаркет. Множення круглого числа на одноцифрове виду 40х2...

Цікавий інтегрований урок вивчення нового матеріалу і застосування набутих знань на практиці. До конспекту додається презентація, яка використовується впродовж всього уроку.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Завдання Вашої презентації допомогти учням навчитися застосовувати під час обчислень правила множення круглого числа на одноцифрове (40х2, 400х2), а також закласти основи для формування споживчих навичок, які потім знадобляться в житті. Цікаво, пізнавально, практично!

  2. Вчитель ,обраними формами і методами , формує позитивне ставлення учнів до навчання. Світлана Іванівна вдало планує навчальну діяльність, створює умови , які стимулюють активність учнів під час уроку.Гадаю, що похід до супермаркету допоміг у досягненні мети.

  3. Прекрасний урок, вдала інтеграція, створено ситуацію успіху, сюрприз, інтерактивні вправи, діти-кореспонденти, діти-споживачі, дуже цікаво розподілені ролі. Вчитель – молодець!