super@urok-ua.com

Множення двоцифрового числа на одноцифрове виду 24 • 3. Задача на суму двох добутків

Автор матеріалу: Множення двоцифрового числа на одноцифрове виду 24 • 3. Задача на суму двох добутків

Мета уроку: Ознайомити з прийомом множення двоцифрового числа на одноцифрове. Удосконалювати обчислювальні навички і вміння множення розрядних чисел на число, суми на число. Закріпити вміння розв’язування задачі на суму двох добутків. Розвивати логічне мислення. Виховувати старанність, самостійність, бажання зміцнювати своє здоров’я, займаючись спортом.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Переглянувши попередні коментарі колег, зацікавилась розробкою. Дійсно, форма проведення, зміст уроку сприятиме кращому засвоєнню математичних знань з даної теми. На кожному кроці якась родзинка, несподіванка, вчитель вміло застосовує методичний арсенал.Дякую!

  2. Колего, Ви геній! Мені імпонує ваш урок математики. Він дуже нагадує інтегрований урок ( варто додати фізкультурних вправ). Як тонко, через улюблену дитячу справу, ви зацікавлюєте їх математичними обчисленнями. Такий “відволікальний маневр” не залишив шансів на програш! Презентація – родзинка уроку. Щира дяка за Вашу натхненну працю!

  3. Дуже вдало вчитель поєднав два , на перший погляд зовсім різних предета – матаматику і фізичну культуру. Урок сприяє пізнавальній активності учнів, виховує бажання займатися спортом. Презентація естетична, гармонійна. Ви просто молодець!!!

  4. Леся Василівно! Я просто в захваті від даного уроку!!! Неймовірне поєднання математики і фізичної культури! Все так лаконічно і зрозуміло поєднано, а ще учні навчаються граючись. Дякую за вміщену презентацію, яка допоможе поринути у світ спорту!