super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з основ здоров’я з Абеткою харчування.

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з основ здоров’я з Абеткою харчування.

Цей урок розширює уявлення дітей про здоровий спосіб життя, поглиблює знання про різні групи продуктів, та їх значення в раціоні правильного харчування.

Конспект інтегрованого уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Виходячи зі специфіки форми заходу – класної години – можна стверджувати, що використані виховні методи були найбільш оптимальними для досягнення мети. Урок супроводжувався показом слайдів презентаці, що дало свій результат

  2. Цікавий урок цікавого та такого необхідного предмету. Автор дотримується структури уроку, багато різноманітних форм, методів та прийомів, які не перевантажують урок, а, навпаки, урізноманітнюють його. Яскрава, логічно побудована презентація, яка полегшує роботу вчителя та допомагає учням краще завсоїти навчальний матеріал. Є мотивація учнів до вивчення теми.

  3. Урок сплановано з урахуванням вікової категорії і в дуже доступній і цікавій формі автор висвітлила надзвичайно актуальну тему здорового способу життя. Вражає різноманітність інтерактивних прийомів: від організаційного моменту у віршованій формі до підсумку у вигляді тесту. Презентація є дуже добрим доповненням , адже візуальне підкріплення, як відомо. надзичайно допомагає у висвітленні матеріалу. Сподобалась гра ” Молочні приклади”,яка дає дітям уявлення про кулінарію у вигляді своєрідних рецептів. Розробка уроку насичена елементами гри, а гра – це завжди весело. Тому я переконана, що такий урок дітям буде довподоби і вони отримають багато позитивних емоцій.

  4. Інтригуючий початок уроку актуалізує опорні знання учнів. Велика роль належить ігровим моментам заняття, що позитивно впливає на якість знань та знижує втомленість школярів. Презентація висвітлює ключові моменти інтегрованого уроку. Дякую.

  5. Урок відповідає віковим особливостям учнів. Ви вдало та зрозуміло пояснили учням, що таке здоровий спосіб життя, як харчування впливає на здоров’я людини, навчили розрізняти корисну та шкідливу їжу, довели небезпечність “швидкої їжі” та необхідність вживання вітамінної їжі та молочних продуктів. Дякую за розробку!

  6. Людмило Андріївно! Дякую за розробку уроку, оскільки інтегровані заняття – це велика підготовча робота вчителя. Ви спробували розширити знання дітей про здоровий спосіб життя, а значить, намагалися забезпечити щасливе майбутнє кожної дитини. Продукти харчування сьогодні – це велика проблема завтра, якщо ми упустимо важливий момент початкової освіти і не сформуємо навички відповідального ставлення до вибору їжі. Урок містить багато корисної інформації, яка подається через систему інтерактивних вправ, що доступно розповідають про складні поняття. Дякую за креативність! Успіхів!

  7. Хороша розробка уроку на таку важливу тему. Чим раніше діти дізнаються, що таке корисне харчування, тим здоровішими будуть у майбутньому. Вчитель дохідливо, відповідно вікові будує розповідь, ставить запитання, ілюструє картинками, які вміщені в презентації. І все це в ігровій формі, найбільш доступній дітям початкової школи.