mail@urok-ua.com

Виховна година “Харчування і здоров’я”

Виховна година «Харчування і здоров’я» має на меті привернути увагу учнів до проблем здоров’я, викликаних вживанням деяких продуктів харчування, сприяти формуванню ціннісних установок на здорове харчування та ведення здорового способу життя, звичок.

Виховна година призначена для старшокласників.

З метою активізації всіх учасників виховного процесу застосовано різноманітні форми роботи, зокрема: опитувальник, тест, групові форми роботи, випереджувальне завдання, кросворд, аналіз малюнків та етикеток харчових продуктів.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка виховного заходу цікава і змістовна. Оксана Петрівна творчо підійшла до її організації та проведення. Видно, що йому передувала ретельна підготовка. Багато наочного і теоретичного матеріалу по темі харчування. На такому заході учні будуть активними та прагнутимуть берегти своє здоров’я. Дякую.

  2. Автор підібрала цікавий і корисний матеріал, адже проблема неправильного харчування постає дуже гостро. І діти повинні вміти відрізняти корисне від загрозливого. Але сам хід заходу дещо одноманітний, можливо не вистачає взаємодії викладача і учнів. я добавила б практичний пошук позначок консервантів на упаковках з продуктами, добавила б відеоролики(їх багато в інтернеті).

  3. Здоров’я – це найбільш актуальна тема,автор чітко і вміло розкрила цю тему в даному заході,чітко просліджувалась робота вчителя з дітьми,Розробка сподобалась,змістовна,а головне з використанням інтерактивних технологій.
    Добавила б в захід :в розділі де йшлось про колу , не лише розповісти,що можна нею вивести,а й показати відео,чи навіть самим провести дослід.