super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства і трудового навчання у 1- му класі на тему: “Свійські та дикі тварини”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з природознавства і трудового навчання у 1- му класі на тему: “Свійські та дикі твари...

Пошуки шляхів удосконалення системи освіти в початковій школі привели до відродження такого методичного явища як інтеграція навчання, яке поступово переходить сьогодні з дискусії на практику.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У розробці Людмили Володимирівни висвітлюється тема різноманітності тваринного світу, формуються поняття “дикі” і “свійські” тварини, виховується любов до природи, тваринного світу, до домашніх тварин. А практичне застосування навичок здійснюється через виконання аплікації “Їжачок”. Дякую.

  2. Вміло поставлена мета, урок допомагає досягти всіх її підпунктів. Багато цікавих завдань. Особливо сподобалося, це співставлено характер людей і тварин. Дітям таке подобається, заставляє задуматися, а хто ж ти.

  3. Цікавий інтегрований урок. Розробка уроку відповідає темі. Урок містить багато пізнавальної інформації про тварин, а презентація допомагає учням засвоїти матеріал про одомашнення тварин. Використання загадок викликає зацікавленність в учнів. Практична частина уроку містить елементи творчості. Вправа “Продовжи речення” (на узагальнення матеріалу) показує продуктивний результат уроку.

  4. Урок цікавий та змістовний! Сподобалась розповідь вчителя про одомашнення тварин. Я Думаю,що дітям було цікаво. Матеріал для презентації підібрано вдало!