super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 1 класу. Тема: Тварини. Дикі та свійські тварини.

Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства для 1 класу. Тема: Тварини. Дикі та свійські тварини.

Конспект уроку з природознавства для 1 класу. Тема: Тварини. Дикі та свійські тварини.
Запропоновано план-конспект уроку з природознавства для 1 класу, який має на меті ознайомити учнів з різноманітним світом тварин, навчити учнів розрізняти поняття “дикі” та “свійські” тварини. У конспекті використані різні форми роботи: індивідуальна, парна, групова.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цілісну картинку уроку можна тільки уявити, поскільки нема самих презентацій. Та запитання до них сформульовані дуже чітко і конкретно, що дозволяє дітям такого віку зосередитись на головному. А завдання в ігровій формі дозволяє добре засвоїти матеріал.

  2. Запропонований план-конспект уроку з природознавства для 1 класу є методично грамотним, за структурою чітким. Ті методи і прийоми роботи, які пропонує вчитель є цікавими і спрямовані на засвоєння учнями основних понять уроку. Поділюся власними спостереженнями: можна, щоб учні підготували проектну роботу у групах (риби, птахи, звірі та комахи) пна тему “Хто, чим живиться”. Дуже цікаво буде і діти будуть вчитися розвивати своє мовлення, зрозуміють свою участь в уроці. Дякую.

  3. Структура уроку відповідає чинним вимогам . Узагальнення та систематизація знань та вмінь на уроці проходить динамічно, завдяки методично вірно обраним формам роботи. Вправа на знаходження відповідності розвиває логічне мислення учнів.