mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства та укр.літератури 5 кл на тему: Поняття сузір’я. “Значення зоряного неба в історії людства Міфи та легенди про сузір’я”.

Дана тема вивчається у розділі Всесвіт. Урок є інтегрований, дозволяє сформувати в учнів загальне уявлення про зорі, сузір’я, галактики та знання про Сонце як зорю та основне джерело світла і тепла на Землі;знайомить учнів з найвідомішими зорями, сузір’ями, галактиками; формує в учнів знання про особливості зір (форму, величину, їх віддаленість від Землі, розжарений стан, температуру), кількість зір; походження сузір’їв, значення знань про них у житті людей; продовжує знайомство з міфами та легендами про сузір’я ,допомогає учням усвідомити їх зміст та особливості форм і значень ; розвиває уміння порівнювати, аналізувати; формує уміння логічно мислити та застосовувати знання, отримані раніше; розвиває в учнів потяг до дослідництва; виховує комунікабельного, ввічливого учня

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий урок за формою проведення (віртуальна подорож на космічній ракеті) і змістовим наповненням, логічною була інтеграція із літературою. Відзначу якісну презентацію. Але вважаю, що великим є об’єм домашнього завдання. Дякую.

  2. Вчитель вдало поєднує на уроці пізнавальний матеріал двох уроків та досягає поставленої мети.Урок насичений інтерактивними вправами, сприяє всебічному розвитку особистості, фізхвилинка підпорядкована змісту уроку. Сподобалась гра “Впізнай мене”.