super@urok-ua.com

Конспект та презентація до уроку з музичного мистецтва в 4 класі на тему: “Вечірня пісня” (колискова)

Автор матеріалу: Конспект та презентація до уроку з музичного мистецтва в 4 класі на тему: “Вечірня пісня” (колискова)

Конспект та презентація до уроку з музичного мистецтва в 4 класі на тему: “Вечірня пісня” (колискова)
Матеріал розроблений для уроку музичного мистецтва в 4 класі за новою програмою (за Л.Аристовою)

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок дуже ОРИГІНАЛЬНИЙ, задум цікавий.На уроці просліковується чіткий зв”язок з літературою, опора на вже здоуті знання дітей, на їх власний досвід. Дуже “смачний” урок! Вчителю бажаю натхнення і нехай нотки творчості завжди будуть присутні на його уроках!

  2. Новаторська ідея проведення неординарного уроку музичного мистецтва. Людмила Геннадіївна талановито і концептуально підійшла до складання “музичного меню” (етапів уроку). Презентація просто дивовижна, майстерно скомпонована.

  3. Урок дуже ОРИГІНАЛЬНИЙ, задум цікавий.На уроці просліковується чіткий зв”язок з літературою, опора на вже здоуті знання дітей, на їх власний досвід. Дуже “смачний” урок! Вчителю бажаю натхнення і нехай нотки творчості завжди будуть присутні на його уроках!

  4. Надзвичайно сподобався задум вчителя – опанувати новий матеріал , завітавши до кафе. Особливе позитивне враження отримала після перегляду презентації, з вашого дозволу , деякі ідеї візьму собі на замітку. На уроці дотримана структура, присутній міжпредметний зв’язок . Домашнє завдання з даного предмету не задається, але у такому вигляді , вважаю, перевантаження в учнів не буде. Дякую!