mail@urok-ua.com

Конспект та презентація до уроку з музичного мистецтва в 4 класі на тему: “Вечірня пісня” (колискова)

Конспект та презентація до уроку з музичного мистецтва в 4 класі на тему: “Вечірня пісня” (колискова)
Матеріал розроблений для уроку музичного мистецтва в 4 класі за новою програмою (за Л.Аристовою)

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1194

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок дуже ОРИГІНАЛЬНИЙ, задум цікавий.На уроці просліковується чіткий зв”язок з літературою, опора на вже здоуті знання дітей, на їх власний досвід. Дуже “смачний” урок! Вчителю бажаю натхнення і нехай нотки творчості завжди будуть присутні на його уроках!

  2. Новаторська ідея проведення неординарного уроку музичного мистецтва. Людмила Геннадіївна талановито і концептуально підійшла до складання “музичного меню” (етапів уроку). Презентація просто дивовижна, майстерно скомпонована.

  3. Урок дуже ОРИГІНАЛЬНИЙ, задум цікавий.На уроці просліковується чіткий зв”язок з літературою, опора на вже здоуті знання дітей, на їх власний досвід. Дуже “смачний” урок! Вчителю бажаю натхнення і нехай нотки творчості завжди будуть присутні на його уроках!

  4. Надзвичайно сподобався задум вчителя – опанувати новий матеріал , завітавши до кафе. Особливе позитивне враження отримала після перегляду презентації, з вашого дозволу , деякі ідеї візьму собі на замітку. На уроці дотримана структура, присутній міжпредметний зв’язок . Домашнє завдання з даного предмету не задається, але у такому вигляді , вважаю, перевантаження в учнів не буде. Дякую!